Nordic Aviation Capital stalt 5 vliegtuigen op Twente Airport

Twente Airport en het vliegtuigleasebedrijf Nordic Aviation Capital hebben een contract gesloten voor het langparkeren van vijf vliegtuigen van het type Embraer 175. Het eerste toestel arriveerde zaterdag 9 oktober en de overige vier worden volgende week verwacht, als de weersomstandigheden goed zijn.

De toestellen waren tot dusver in gebruik bij Alitalia. De leasetermijn is verlopen en de toestellen blijven tot een volgend leasecontract geparkeerd op Twente Airport.

“Heel mooi dat dit contract is gesloten. Het sluit perfect aan op de toekomstplannen van Twente Airport. Vliegtuigparkeren in combinatie met eenvoudig onderhoudswerk is één van de pijlers voor een gezonde exploitatie van Twente Airport”, aldus directeur Jan Schuring.

Op de luchthaven resteert nog meer parkeerruimte. Vliegtuigen van deze omvang kunnen zonder beperkingen landen en opstijgen vanaf Twente Airport.

Meer nieuws
Vrijdag 19 juni 'De langste dag': vliegen tot 22.00 uur 05 juni 2026
Lees meer
Volledig elektrisch vijfpersoonsvliegtuig landt in Nederland als eerste op Twente Airport 03 juni 2026
Lees meer
30 mei 2026: Wheels & Wings op Twente Airport 21 april 2026
Lees meer
KLM neemt Embraer 195 E2 weer in gebruik na tijdelijke stalling op Twente Airport 16 april 2026
Lees meer