Gedreven door innovatie - een documentaire over Solar Team Twente

In deze documentaire die Sander Geerdink voor Solar Team Twente heeft gemaakt, neemt het team je mee in hun voorbereiding op hun einddoel: deelname aan de Sasol Solar Challenge in Zuid-Afrika met hun innovatieve zonneauto RED XI. De testen op Technology Base en Twente Airport waren een belangrijk onderdeel van de voorbereidingen.

Na bijna een jaar van voorbereiding vertrok het team met de ambitie om tijdens deze achtdaagse uitdaging meer dan 4200 kilometer door Zuid-Afrika te rijden. Een groep van bijna 40 studenten heeft zich volledig ingezet voor dit unieke en veeleisende avontuur.

Om hun verhaal vast te leggen, moesten Sander en zijn team op het juiste moment op de juiste plaats zijn – en dat was het geval. Het resultaat is een inspirerend en onthullend beeld van wat er nodig is om deel uit te maken van een team als Solar Team Twente, en wat het betekent om tegen alle verwachtingen in een droom na te jagen.

De hele documentaire bekijk je hier: https://sandergeerdink.nl/solar-team-twente/

Meer nieuws
Vrijdag 20 juni: de langste dag! Vliegen tot 22.00 uur 10 juni 2025
Lees meer
Solar Team Twente test op Twente Airport 15 april 2025
Lees meer
Elektrische korte afstandsvluchten essentieel onderdeel van toekomstig mobiliteitsnetwerk 17 maart 2025
Lees meer
24 en 25 maart: Air Mobility Command traint tactische landingen tijdens Orange Bull 14 maart 2025
Lees meer